KONFERENCE “NEATLIEKAMĀS SITUĀCIJAS UROLOĢIJĀ UN NEFROLOĢIJĀ”

08/12/2023
Att1-2-1200x900.jpg

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” izcēlās ar ievērojamu iniciatīvu, rīkojot konferenci “Neatliekamās situācijas uroloģijā un nefroloģijā” š. g. 30. novembrī. Šis pasākums pievērsa ārstniecības personu uzmanību ne tikai Jēkabpils reģionā, bet arī izraisīja interesi citās Latvijas slimnīcās un ārstniecības iestādēs. Konferences laikā pieredzējuši ārsti dalījās ar savām zināšanām un pieredzi, diskutējot par jaunākajām tendencēm uroloģijā un nefroloģijā.
Pasākuma galvenais organizators bija slimnīcas galvenais ārsts Georgijs Moisejevs, kurš kopā ar citiem lektoriem no slimnīcas – Baibu Bērziņu, Māri Vlazņevu, Jekaterinu Safronovu un Ilzi Bikovu, nodrošināja konferences plašu un informatīvu saturu. Šī bija lieliska iespēja iesaistīties profesionālās diskusijās, dalīties ar saviem atklājumiem un uzlabot medicīnas aprūpi reģionā.
Konferencē piedalījās ne tikai Jēkabpils medicīnas speciālisti, bet arī ārstniecības personas no Daugavpils reģionālās slimnīcas, Rēzeknes reģionālās slimnīcas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dzienesta un citu iestāžu puses. Šāda kopīgs pasākums ļāva radīt auglīgas diskusijas un uzlabot medicīnas pakalpojumu kvalitāti.
Māris Vlazņevs, viens no konferences lektoriem, izteicās par nepieciešamību rīkot šādas konferences regulāri, lai turpinātu profesionālo izaugsmi un dalītos ar jaunievedumiem. Šis ierosinājums atklāj vēlmi stiprināt mediķu saikni un veicināt zināšanu apmaiņu.
Konferences satura bagātība un zināšanu apmaiņa bija iespējama arī pateicoties konferences sponsoriem – SIA “ A.Medical ”. Viņu atbalsts ir ļoti svarīgs, veicinot medicīnas pasākumu rīkošanu un piedalīšanos.
Šāda veida konferences ir neaizvietojams instruments, lai izgaismotu medicīnas nozares aktualitātes, piedāvātu jaunus risinājumus un veicinātu labāku pacientu aprūpi. Tās sniedz iespēju ne tikai iegūt jaunas zināšanas, bet arī veidot profesionālas attiecības un sadarbības tīklus.
Kopumā konference “Neatliekamās situācijas uroloģijā un nefroloģijā” Jēkabpils reģionālajā slimnīcā bija veiksmīgs pasākums, kuru apmeklēja vairāk nekā 70 dalībnieku. Tās nozīme un ietekme izskaidrojama ne tikai medicīnas speciālistu iesaistē un profesionalitātē, bet arī organizatoru un atbalstītāju ieguldījumā.