LIELĀ TALKA ŠOGAD ARĪ JĒKABPILS REĢIONĀLAJĀ SLIMNĪCĀ!

03/05/2022
IMG-6954-1200x900.jpg

30.aprīlī vienlaicīgi visā Latvijā norisinājās Lielā talka 2022. Atzīmējot SIA “Jēkabpils reģionālās slimnīcas” 110.gadi un iesaistoties nozīmīgajās infrastruktūras pārmaiņās, ko šobrīd piedzīvo slimnīca, Jēkabpils reģionālās slimnīcas un Jēkabpils novada pašvaldības darbinieki šogad pirmo reizi talkoja slimnīcas teritorijā, to sakopjot un labiekārtojot.

Kopīgiem spēkiem, piedaloties vairākiem desmitiem talkotāju, tika sakopts slimnīcas iekšpagalms, salaboti soli, bet SIA “Sedumi” dāvināja ziedus, kurus talkotāji un “Sedumi” darbinieki kopīgi iestādīja pērnā gada nogalē atjaunotajā un sakārtotajā poliklīnikas ārtelpā – puķu dobēs pretī ieejai poliklīnikā.

Paldies slimnīcas darbiniekiem, Jēkabpils novads Attīstības pārvaldei, SIA Sedumi par slimnīcas teritorijas sakopšanu un labiekārtošanu!