LĪVĀNU UN JĒKABPILS SLIMNĪCU SADARBĪBAS PROJEKTA AKTUALITĀTES

15/10/2019
2019-10-15-11.56.08.jpg

SIA “Jēkabpils reģionālās slimnīcas” valdes priekšsēdētājas Margaritas Meļņikovas un valdes locekļa Renāra Putniņa tikšanās ar Līvānu slimnīcas valdes priekšsēdētāju Vadimu Krimanu un iepazīšanās ar Līvānu slimnīcas darba organizāciju.

Līvānu novada domes pašvaldības SIA „Līvānu slimnīca” sadarbībā ar SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” ievieš Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu “Līvānu un Jēkabpils slimnīcu stacionārās un ambulatorās infrastruktūras attīstība kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamībai” programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” projektu iesniegumu atlases trešās kārtas ietvaros.

Veiksmīgas projekta realizācijas nodrošināšanai abi sadarbības partneri katru mēnesi rīko projekta darba grupas sanāksmes, kuru laikā tiek risināti projekta ieviešanas tehniskie un organizatoriskie jautājumi, kā arī pārnesta un nodota pieredze iespējami veiksmīgākai projekta ieviešanai. Abu slimnīcu vadība regulāri piedaloties projekta vadības grupas sanāksmēs turpina jau iepriekš uzsākto sadarbības īstenošanu, lai veicinātu optimālu abu slimnīcu resursu izmantošanu un iespējami pilnīgāku pakalpojumu nodrošināšanu un to pieejamību saviem pacientiem.