MAINĪTA NOVEMBRA DONORU DIENU NORISES VIETA!

29/10/2021
Sporta-halle-1200x900.jpg

Pamatojoties uz epidemioloģiskās drošības pasākumiem, mainīta novembra Donoru dienu norises vieta.

Donoru dienas 1., 15. un 29. novembrī norisināsies Jēkabpils sporta hallē, Brīvības 289B.

Ziedot asinis šajās dienās būs iespējams ierastajā Donoru dienu norises laikā – no pl.9:00-13:00! Donoru dienu norisi nodrošina Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāles izbraukums.

Valsts Asinsdonoru Centrs gaida ikvienu veselu un stipru cilvēku, kurš šajā grūtajā laikā var atbalstīt smagi slimus pacientus un Latvijas ārstus cīņā par cilvēku dzīvībām.

Gaidīsim esošos un topošos asins donorus – situācija ar asins krājumiem strauji mainās, tādēļ jūsu palīdzība ir nepieciešama katru dienu!

Lai nodotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam. Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru, jo kompensācija  zaudētā asins un asins komponentu apjoma atjaunošanai tiek ieskaitīta donora bankas kontā.