PERINATĀLĀS APRŪPES CENTRS SAŅEM DĀVINĀJUMU

26/04/2021
IMG-6137.jpg

Šodien, 26.aprīlī, Jēkabpils reģionālās slimnīcas Perinatālās aprūpes centrs, kas nodarbojas ar priekšlaikus un smagi dzimušo jaundzimušo aprūpi, saņēma patiesi vērtīgu un sirsnīgu dāvanu no Elīnas Sondares – šuvējas un piecu bērnu māmiņas no Talsiem.

Elīna kopā ar vīru 2020.gada nogalē kopā ar vīru uzsāka ilglaicīgu labdarības projektu, kas paredz šūt un adīt nepieciešamo aprīkojumu vai speciālos apģērbus priekšlaikus dzimušajiem un jaundzimušajiem bērniņiem Latvijas slimnīcās.

Kad Elīna pati uzrunāja mūsu slimnīcu, vienojāmies, ka šobrīd mūsu Perinatālās aprūpes centram visnepieciešamākie būtu jauni inkubatoru auduma pārklāji un pakaviņu pārklāji. Milzīgs bija mūsu pārsteigums šorīt atverot Elīnas sūtīto kasti – mums atsūtīti ne tikai pārklāji, bet vēl milzum daudz noderīgu lietu – segas, cepurītes, cimdiņi, pirmais apģērbs (pat sākot no 38.izmēra!) priekšlaikus dzimušiem bērniņiem! Un cik skaistas krāsas un audumu raksti!

Elīna aicina sazināties ar viņu arī pašām ģimenēm, kurās priekšlaikus dzimis bērniņš un ir grūtības atrast piemērotu apģērbu.

Esam ļoti aizkustināti, priecīgi un pateicīgi Elīnai un viņas komandai (Ziedojumi-rokdarbi Latvijas slimnīcām jaundzimušajiem. SILTI) par dāvinājumu!

KONTAKTI

Tālrunis 62203333
E-pasts: info@jrslimnica.lv
A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

    

PALĪDZĪBA

ZIŅOT PAR KORUPCIJU

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

© JĒKABPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA