PIEDĀVĀJAM PIEŅEMŠANAS PIE SPECIĀLISTIEM ARĪ SESTDIENĀS!

06/10/2021
Sestdienu-pienemsanas.jpg

Lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” turpina organizēt ambulatorās pieņemšanas arī sestdienās.

Sestdien, 16.oktobrī, pacientus pieņems:

• Bērnu ķirurgs Dr. Jana Protasa;
  • USG speciāliste Dr. Jekaterīna Safronova veiks šādus pakalpojumus: USG vēderam, vairogdziedzerim; doplerogrāfiju ekstremitāšu (roku, kāju) asinsvadiem;
  • Proktologs Dr. Guntis Ancāns.

Sestdien, 23.oktobrī, pacientus pieņems:

• Bērnu ķirurgs Dr. Jana Protasa;
  • Ginekoloģe Dr. Zanda Barinska (laparoskopiski operējoša, profesionāla ginekoloģe ar lielu pieredzi);
  • Ultrasonogrāfijas speciālists Dr. Georgijs Moisejevs.

Pieņemšanas un izmeklējumi pieejami valsts apmaksāti (ar līdzmaksājumu) un maksas. Lūdzam ņemt vērā, ka, lai saņemtu valsts apmaksātu pakalpojumu, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums (izņemot pie ginekologa un bērnu ķirurga).

Pieņemšanas notiks Dienas stacionāra telpās. Pieteikties vizītei vai izmeklējumam var zvanot: t.62203333.