JĒKABPILS REĢIONĀLAJAI SLIMNĪCAI PIEGĀDĀTS JAUNS DATORTOMOGRĀFS

04/10/2021
Datortomogrāfs-1200x675.jpg

Jēkabpils reģionālajā slimnīcā septembra nogalē piegādāts jauns, Vācijā ražots Siemens Healthcare GmBH datortomogrāfs radioloģisko izmeklējumu veikšanai. Tā iegāde un uzstādīšana ir viena no ERAF projekta Nr.9.3.2.0/17/I/011 “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību” aktivitātēm.

Medicīnas iekārtu bāzes atjaunošana ļaus Jēkabpils reģionālajā slimnīcā veikt ātrākus un precīzākus izmeklējumus, būtiski uzlabojot diagnostikas iespējas.

Datortomogrāfs sniegs iespēju veikt visus izmeklējumus jebkurai ķermeņa daļai, tajā skaitā ļoti precīzus asinsvadu izmeklējumus. Jauno iekārtu plānots izmantot ikdienas darbā no oktobra vidus.