PIESAKIES VAKCINĀCIJAI PRET COVID-19!

27/05/2021
KurVakcineties-1.jpeg

Aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju vakcinēties pret Covid-19 Jēkabpilī, liela mēroga vakcinācijas centrā Jēkabpils sporta hallē – šobrīd iespējams pieteikties uz vakcināciju jau šonedēļ – piektdien, 28.maijā, un sestdien – 29.maijā.

Atgādinām, ka kopš 3.maija ir iespēja vakcinēties ir ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Pieteikties vakcinācijai pret Covid-19 Jēkabpils liela mēroga vakcinācijas centrā var šādos veidos:

Abās minētajās internetvietnēs (slimnīcas mājas lapā vai manavakcina.lv) jāizvēlas konkrēts vakcinācijas laiks (piesakoties manavakcina.lv jāizvēlas arī vakcinācijas vieta, bet piesakoties caur slimnīcas mājas lapu, jūs pieteiksieties uz vakcināciju tieši Jēkabpils vakcinācijas centrā (sporta hallē)).

Katru darba dienu strādā arī vakcinācijas kabinets Jēkabpils reģionālās slimnīcas ambulatorajā daļā (poliklīnikā), taču uz vakcināciju šeit ir jāveic pieraksts iepriekš, zvanot uz tālr.nr. 62102798 vai rakstot uz covid_vakcina@jrslimnica.lv.

Informējam, ka personām, kas ir vakcinējušās pret Covid-19, ir iespēja saņemt apliecinājumu par veikto vakcināciju pret Covid-19.

Apliecinājumu par pilnībā vai daļēji veiktu vakcināciju (abām vai vienu saņemto vakcīnas devu) Jēkabpilī iespējams saņemt Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorās daļas vakcinācijas kabinetā – 213.kabinetā, darba laiks no pl. 8:00-16:30. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un vakcinācijas pase vai vakcinācijas dokuments. Apliecinājumu var saņemt par jebkurā vakcinācijas punktā vai centrā veikto vakcināciju.