SATIKSME UZ JĒKABPILS SLIMNĪCU NOVIRZĪTA PA ZVANĪTĀJU IELU

17/05/2021
RemontdarbiPormalaIela.png

Vēršam uzmanību Jēkabpils reģionālās slimnīcas un liela mēroga vakcinācijas centra apmeklētājiem!

13.maijā tika uzsākti ceļa remontdarbi Andreja Pormaļa ielas posmā no R.Blaumaņa ielas līdz Kapu ielai. ❗️Remontdarbu laikā ielas posms būs slēgts satiksmei.

Tas nozīmē, ka ir apgrūtināta piekļuve Jēkabpils slimnīcai, poliklīnikai un vakcinācijas centram, jo ielu remontdarbi turpinās arī Brīvības ielā!

Pilsētas autobusi virzienā uz poliklīniku un ārpilsētas autobusi virzienā uz Salu kursēs pa R.Blaumaņa, Zvanītāju un Celtnieku ielām. Slēgta pietura Pormaļa ielā. Pietura „Celtnieku iela” pārcelta pie veikala “Sprīdītis” Celtnieku ielā.

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka būvdarbi minētajā A.Pormaļa ielas posmā turpināsies līdz 21.maijam.