SLIMNĪCĀ DRĪZUMĀ BŪS PIEEJAMA SLINGA TERAPIJA

08/06/2021
Slings_JRS-1200x900.jpeg

Drīzumā SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļā būs pieejams jaunums – slinga terapija, kas ir progresīva ārstēšanas un rehabilitācijas metode dažādu veselības problēmu risināšanā.

Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir jauna koncepcija modernajā fizioterapijā, kas balstās uz aktīvu ārstēšanu, vingrojumiem un funkcionalitātes uzlabošanos. Kopā ar fizioterapeitu šajā terapijā tiek izmantots viss aktivitāšu spektrs – no atvieglojošiem stāvokļiem līdz muskuļu spēka palielinošiem vingrojumiem izmantojot speciālu profesionālu fizioterapijas aprīkojumu.

Atgādinām, ka šobrīd Jēkabpils reģionālās slimnīcas stacionārajā un ambulatorajā daļā notiek pārbūves darbi projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana” ietvaros. Noslēgumam tuvojas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļas telpu pilnīga rekonstrukcija. Drīzumā informēsim iedzīvotājus sīkāk par pieejamiem pakalpojumiem un cenrādi – sekojiet informācijai!