SLIMNĪCA NODROŠINA 3 ATSEVIŠĶU VAKCINĀCIJAS PUNKTU DARBĪBU

02/11/2021
Titulbilde-1200x676.png

Ņemot vērā pieaugošo iedzīvotāju interesi par vakcinēšanos, Jēkabpils reģionālā slimnīca, novirzot papildus resursus, ir spējusi kāpināt vakcinācijas jaudas un Jēkabpils pilsētā nodrošinās 3 vakcinācijas punktu darbību.

1) Poliklīnikā, Stadiona ielā 1 (Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorajā daļā) darbību turpina 2 vakcinācijas kabineti, kas izvietoti ēkas pirmajā stāvā. Lūdzam ņemt vērā, ka poliklīnikas ēkā no 1.novembra ir nodalītas 2 apmeklētāju plūsmas – saņemt ambulatoros pakalpojumus var tikai iedzīvotāji ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā, vai iedzīvotāji ar laboratorijā veikta Covid-19 testa negatīvu rezultātu, kas nav vecāks par 48 stundām. Iedzīvotāji, kas ietilpst kādā no šīm grupām, aicināti izmantot centrālo ieeju poliklīnikas ēkā (blakus reģistratūrai). Savukārt iedzīvotājiem, kas dodas veikt vakcināciju poliklīnikas vakcinācijas kabinetos, jāizmanto otra ieeja poliklīnikas ēkā, proti, ieeja uz tā saucamo “bērnu konsultāciju”. Poliklīnikas ēkas ārpusē un iekšā ir izvietotas norādes, kas palīdzēs iedzīvotājiem atrast sev nepieciešamo ieeju un kabinetu.

2) Papildus vakcinācijas punkts ir izveidots slimnīcas teritorijā Dienas stacionāra telpās (divstāvu ēkas korpuss, kas savienots ar slimnīcas stacionāru). Lūdzam iedzīvotājus ņemt vērā, ka šis vakcinācijas punkts atrodas dienas stacionāra ēkas stāvā un ieeja tajā ir no meža masīva puses pa metāla kāpnēm. Tādēļ seniorus un cilvēkus ar pārvietošanās vai kustību traucējumiem aicinām jau piesakoties vakcinācijai, izvēlēties citu vakcinācijas punktu, jo šis minētajām iedzīvotāju grupām var būt grūtāk sasniedzams kā citi. Šis vakcinācijas punkts ir atvērts uz neilgu laika periodu, tādēļ iedzīvotājiem, kas šajā punktā saņems pirmo vakcīnas devu, ir pašiem vēlreiz jāpiesakās uz 2.devas saņemšanu kādā no citiem vakcinācijas punktiem, līdzīgi kā tas ir izbraukuma vakcinācijās.

3) No 3.novembra darbību uzsāks vēl viens vakcinācijas punkts, kas atradīsies Jēkabpils stadiona/sporta halles teritorijā – skatītāju tribīņu ēkā (ieeja no āra sporta laukumu puses) Brīvības 289. Šis punkts nodrošinās 2 paralēlas vakcinācijas plūsmas jeb līnijas.

Uz šo vakcinācijas punktu var doties BEZ IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA. Darba laiks – no pl.8:30-16:30.

Pieteikties vakcinācijai var šādos veidos:

• Zvanot uz Jēkabpils vakcinācijas kabinetu – t.62102798 vai 27824773;
  • Jēkabpils reģionālās slimnīcas mājas lapā jrslimnica.lv, sadaļā “e-pieraksts”.

Piesakoties vakcinācijai, lūdzam iedzīvotājus pievērst īpašu vērību gan noteiktajam vakcinācijas laikam (un ierasties uz vakcināciju ne ātrāk kā 10 minūtes pirms tā), gan vakcinācijas punkta adresei. Vakcinācijas punkti poliklīnikā un stadiona teritorijā ir pieejami vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem, bet šīm iedzīvotāju grupām nav ieteicams apmeklēt Dienas stacionāra vakcinācijas punktu. Tāpat vēršam uzmanību, ka saistībā ar Dienas stacionāra vakcinācijas punkta īslaicīgo darbību, iedzīvotājiem, kas šeit saņems pirmo vakcīnas devu, būs pašiem jāpiesakās uz 2.devas saņemšanu kādā no citiem punktiem.