SVINĪGI ATKLĀTA REKONSTRUĒTĀ INTENSĪVĀS TERAPIJAS UN REANIMĀCIJAS NODAĻA

29/12/2021
20211228-0078-1200x799.jpg

28. decembrī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā ar aizvadītajā pusgadā paveiktajiem rekonstrukcijas un slimnīcas labiekārtošanas darbiem iepazinās veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Ar svinīgu lentas pārgriešanu, atjaunoto un paplašināto Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļu atklāja Veselības ministrs Daniels Pavļuts, Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Margarita Meļņikova, valdes loceklis Renārs Putniņš, Jēkabpils novada pašvaldības vadītājs Raivis Ragainis un SIA “Jēkabpils PMK” valdes priekšsēdētājs Māris Dimants.

Veselības ministrijas Pateicības vēstules par ieguldījumu un pašaizliedzību pacientu ārstēšanā un aprūpē saņēma Infekcijas slimību nodaļas vadītāja Ilga Upeniece un ģimenes-vispārējās prakses ārsts/rezidents Guntis Balodis. VM Pateicības vēstules saņems arī citi Covid-19 pacientu ārstēšanā iesaistītie ārsti, virsmāsas, rezidenti.

Jau informējām, ka ieguldot vairāk nekā 5 miljonus eiro COVID-19 finansējuma – no tiem 3 miljonus eiro infrastruktūras uzlabošanā un vairāk nekā 2 miljonus medicīniskā aprīkojuma iegādē, pusgadā pilnībā pārbūvēta Jēkabpils reģionālās slimnīcas Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļa, kā arī Hemodialīzes nodaļas pacientu aprūpe tagad notiek modernās un atjaunotās telpās galvenajā stacionāra ēkā, plašākas kļuvušas arī slimnīcā esošās aptiekas noliktavas telpas. Deviņas no 15 Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas gultām ir moderni aprīkotas speciāli Covid-19 pacientu aprūpei, kuri Jēkabpilī ārstējas ne tikai no šīs pilsētas un novada, bet arī no Līvāniem, Madonas Aizkraukles u.c. reģiona pašvaldībām.

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201