Jēkabpils reģionālās slimnīcas Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļa:
Uzņemšanas nodaļas tālr.: 65237816
Nodaļas vadītāja: Ilze Bikova
Virsmāsa: Līga Lapiņa
Jēkabpils reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļa (tajā skaitā traumpunkts) nodrošina neatliekamu palīdzību 24 stundas diennaktī.
Neatliekamo palīdzību Jēkabpils slimnīcas uzņemšanas nodaļā sniedz internists, ķirurgs, neirologs, traumatologs- ortopēds, pediatrs, ginekologs, dzemdību speciālists, neonatologs, anesteziologs, reanimatologs.
Apmeklētājus lūdzam ņemt vērā:
Ar pacienta līdzmaksājuma apmēru var iepazīties te: https://jrslimnica.lv/pacienta-lidzmaksajuma-apmers/
Ar maksas pakalpojumu cenrādi iespējams iepazīties šeit: https://jrslimnica.lv/maksas-pakalpojumi/
Informācija par iedzīvotāju grupām, kuras ir atbrīvotas no pacientu iemaksām: https://jrslimnica.lv/atbrivojums-no-pacientu-iemaksam/
Ja ārpus ģimenes ārsta darba laika un brīvdienās iedzīvotājiem nepieciešama konsultācija, aicinām zvanīt uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Tas ir medicīnisko padomu tālrunis, kura mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespējas ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskas padomus, kā rīkoties vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība.Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa darba laiks: darba dienās: no plkst. 17:00 līdz 8:00, brīvdienās un svētku dienās: visu diennakti.
Ierodoties Uzņemšanas nodaļā:
SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām:
Atgādinām, ka Stacionārā plānveida reģistratūra (plānveida pacientu stacionēšana) atrodas stacionāra 1.stāvā (ieeja – STACIONĀRS).
Pacientu gaidīšanas laiku uzņemšanas nodaļā nosaka prioritātes līmenis!
Nereti iedzīvotāji ir neapmierināti ar gaidīšanas laiku Uzņemšanas nodaļā. Kādēļ rodas šis gaidīšanas laiks? Saprotam, ka nokļūšana slimnīcā rada stresu gan pacientam, gan tuviniekiem, taču aicinām būt izprotošiem un pacietīgiem. Laiku prasa gan ārsta apskate, gan dažādu izmeklējumu veikšana un to rezultātu apstrāde. Būtisks ir arī faktors, cik liels pacientu pieplūdums ir konkrētajā laikā, kad jūs atrodaties Uzņemšanas nodaļā.
Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļās valstī ieviesta vienota pieņemšanas (triāžas) sistēma, nosakot pacientam kādu no pieciem prioritātes līmeņiem atkarībā no viņa veselības stāvokļa smaguma. Pacientam noteiktā prioritāte nozīmēs to, cik minūšu laikā tiks sniegta palīdzība (norādītais laiks ir maksimālais pieļaujamais, proti, ja tajā brīdī Uzņemšanas nodaļā nebūs liels pacientu pieplūdums, jūs ārsta apskati/palīdžibu saņemsiet ātrāk). Palīdzības sniegšana un ārstēšanas prioritāte ir tiem pacientiem, kuru veselībai un dzīvībai ir vislielākie draudi. Savukārt pacientiem, kuru veselības stāvoklis ir nosacīti stabils un dzīvībai briesmas nedraud, izmeklējumus un speciālistu palīdzību var nākties gaidīt ilgāk. Triāžas prioritāšu līmeņos noteiktais gaidīšanas laiks ir noteikts kā maksimālais gaidīšanas laiks (ja nodaļā dotajā brīdī nebūs liels pacientu pieplūdums, jūs palīdzību saņemsiet ātrāk).
Triāžas kārtību no 2019.gada vidus Veselības ministrija ieviesusi ārstniecības iestādēs, kuras atbilst 5., 4. vai 3. ārstniecības iestāžu līmenim, lai nodrošinātu vienotu pieeju medicīniskās palīdzības saņemšanā uzņemšanas nodaļās nonākušiem pacientiem, nodrošinātu veselības aprūpes savlaicīgumu un pieejamību, sniegtu palīdzību pacientiem ar smagāku veselības stāvokli, kā arī primāri novirzītu resursus.