AICINĀM DARBĀ ĀRSTUS STAŽIERUS!

22/09/2021
Stazieri.jpg

Šobrīd noslēgusies uzņemšana gan valsts apmaksātās, gan maksas rezidentūras vietās. Medicīnas fakultātes absolventu kopējais skaits ir lielāks par piedāvātām rezidentūras vietām, tādēļ daļa absolventu paliek bez specialitātes apgūšanas iespējām uz šo mācību gadu. Aicinām šo gadu līdz nākošā gada uzņemšanai veltīt zināšanu un prasmju uzlabošanai un uzsākt vai turpināt darbu kā ĀRSTAM STAŽIERIM.

Jēkabpils reģionālā slimnīca pēdējo gadu laikā uzsākusi strauju attīstības procesu, lai kļūtu par vadošo ārstniecības iestādi Austrumlatvijā. Šobrīd norisinās būtiski infrastruktūras uzlabošanas darbi slimnīcā, taču tikpat nozīmīga mums ir jaunu, ambiciozu un mērķtiecīgu speciālistu iesaiste, kas ar savu degsmi, vēlmi attīstīt savas prasmes un mācīties no pieredzējušiem ārstiem – varētu šo attīstības ceļu īstenot!

Mēs piedāvājam:

  • Darbu reģionālajā slimnīcā, kas piedzīvo vērienīgākās pārmaiņas infrastruktūrā pēdējo 35 gadu laikā. Šobrīd noslēgusies Uzņemšanas nodaļas pārbūves 1.kārta, turpinās tās 2.kārta, kā arī reanimācijas un aptiekas noliktavas paplašināšana, Ambulatorās daļas (poliklīnikas) atjaunošana – jau drīzumā darbu atjaunotās un mūsdienīgi aprīkotās telpās uzsāks fizioterapijas, rehabilitācijas, zobārstniecības speciālisti, bet renovācijas darbi turpināsies vēl 2022.gadā.
  • Atbalstu jaunajām ģimenēm – Jēkabpils reģionālā slimnīcā pamatdarbā strādājošiemir iespēja saņemt laulības pabalstu, bērnu piedzimšanas pabalstu.
  • Darba devēja apmaksātu tālākizglītību – metožu apgūšanu sertifikāta iegūšanai, profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanai.
  • Apvienotais Jēkabpils novads ar 42 000 iedzīvotāju ir 5.lielākais novads Latvijā,īpašu raksturu un unikalitāti pilsētai piešķir tās atrašanās abpus Daugavai, apvienojot Krustpili un Jēkabpili. Jēkabpils ir ērti sasniedzama no Rīgas, Rēzeknes, Daugavpils.

Piedāvājam darbu Uzņemšanas nodaļā vai kādā no stacionāra nodaļām, atbilstoši iecerētajai specializācijai.

Vairāk informācijas:

SIA ”Jēkabpils reģionālā slimnīca”
Valdes priekšsēdētāja
Margarita Meļņikova
Tālr. 26385810
margarita.melnikova@jrslimnica.lv

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

Palīdzība

Ziņot par korupciju

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

© Jēkabpils reģionālā slimnīca