PAGARINĀTA JĒKABPILS REĢIONĀLĀS SLIMNĪCAS LABORATORIJAS AKREDITĀCIJA

22/09/2021
Laboratorija.jpg

Valsts aģentūras “Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs”Akreditācijas komisija, veicot kārtējo un regulāro uzraudzības procesu, 2021.gada septembrī lēma pagarināt SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” laboratorijas akreditāciju, kas atbilst standarta LVS EN ISO 15189:2013 prasībām: nereglamentētā akreditācijas sfērā – no cilvēka iegūta materiāla hematoloģiska, klīniski ķīmiska, klīniska un imūnhematoloģiska izmeklēšana.

Akreditācijas izvērtēšana un pagarināšana apliecina laboratorijas darba procesu kvalitāti, profesionālo kompetenci un labu servisu, kā arī gatavību nepārtrauktai attīstībai un jauninājumiem.

Jēkabpils reģionālās slimnīcas laboratorija veic plašu analīžu klāstu gan ambulatorā, gan stacionārajā aprūpē. Laboratorija piedāvā analīžu rezultātus ātri un augstā kvalitātē šādās jomās:

• hematoloģija
  • koaguloģija
  • imūnhematoloģija
  • klīniskā ķīmija (t.sk. hormonu analīzes, audzēju marķieri, kardiomarķieri)
  • klīniskie izmeklējumi
  • citoloģija
  • mikrobioloģija.

Visiem izmeklējumiem tiek veikta iekšējā kvalitātes kontrole.

Laboratorija piedalās Starplaboratoriju kvalitātes kontroles programmās Labquality (Somija), RfB Vācija).