BŪVDARBU DĒĻ APMEKLĒTĀJIEM SLĒGTAS VIENAS NO KĀPNĒM POLIKLĪNIKĀ

11/03/2021
kapnes.jpg

Informējam, ka saistībā ar būvniecības darbiem Jēkabpils reģionālās slimnīcas ambulatorajā daļā (poliklīnikā), apmeklētājiem šobrīd ir slēgtas centrālās kāpnes, kas atrodas pretī liftiem. Lai nokļūtu 2., 3. vai 4.stāvā uz pieņemšanu pie mūsu speciālistiem, lūdzam izmantot liftus vai kāpnes, kas atrodas pa labi no ambulatorās daļas reģistratūras. Lūgums sekot izvietotajām norādēm gan uz sienām, gan uz grīdas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Atgādinām, ka šobrīd Jēkabpils reģionālās slimnīcas stacionārajā un ambulatorajā daļā notiek pārbūves darbi projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana” ietvaros. Būvniecības darbi noritēs pa kārtām, nepārtraucot slimnīcas un poliklīnikas pakalpojumu sniegšanu pacientiem. Ambulatorajā jeb poliklīnikas daļā projekta ietvaros paredzēti iekšējie remontdarbi, kuru rezultātā tiks modernizētas poliklīnikas telpas, uzlaboti darba apstākļi ārstiem un personālam, kā arī būtiski uzlabota vides pieejamība.